Kvalita materiálu

Legíny od nás – kvalita

Mezi nejběžnější a nejčastější materiály z kterých jsou legíny vyráběny patří polyester, elastin, lycra, nylon a další umělá vlákna. Legíny, které máme v nabídce jsou nejčastěji nakombinované směsí materiálu polyester a elastan, které patři mezi nejkvalitnější z umělých materiálů. Poměr složení uvedených materiálu vždy spočívá v tom o jaký typ legín jde. Například legíny, které jsou určeny vyloženě pro sportovní účely mají nejčastější poměr 88% polyester a 12% elastan. Tuto informaci se vždy dozvíte v popisu u každého produktu u nás na e-shopu.

Kvalita je pro Vás (nás) na prvním místě

V dnešní době je spousty výrobců, kteří se zabývají výrobou dámských legín. Legíny, které jsou u nás v nabídce pochází přímo od výrobců, kde máme dlouhodobé zkušnosti s jejich kvalitou i dopadem na životní prostředí. Předtím než jdou legíny k nám na sklad, jsou ručně kus od kusu pěčlivě kontrolovány. Po provedení vstupní kontroly a propuštění jen těch bezchybných kusů mohou putovat k našim zákazníkům. Legíny se kontrolují ještě jednou a to před odesláním k Vám.

Kontroly, které provádíme:

  • správné sešití střihu
  • šité spoje – kvalitu, pevnost
  • tištěnou grafiku – kvalitu tisku

Jak se starat o legíny – praní, žehlení

Praní je hračka, ale je důležité dodržet zásadní body. Nejvhodnější pro praní legín je šetrný prací program, ruční praní nebo praní v pračce při 40 °C. Neždímat, ideálně jen vypláchnout a nepoužívat aviváž. Žehlení: pouze na nízké teplotě, legíny jsou z nemačkavého materiálu a není třeba je žehlit.

Reálné fotky materiálu

Občas se na nás naši zákazníci obrátí s prosbou, zda by bylo možné zaslat reálné fotky materiálů z kterých jsou legíny vyrobeny včetně fotografie kvalit švů. Rozhodli jsme se pro Vás udělat menší galerii, kde nalezente právě fotky těchto poptávaných detailů.