O nás

Vítáme Vás na našem eshopu TopLegíny.cz, ve kterém naleznete přes 100 druhů dámských legín. Nabízené dámské legíny máme skladem ve všech velikostech, což umožňuje rychlé dodání zboží zákazníkům. Nabízeným širokým sortimentem chceme odstranit zažité klišé, že když se řekne „dámské legíny„, tak většině lidí se vybaví pouze stereotypní černé legíny. Chceme vám dokázat, že dámské legíny mohou mít neomezenou kombinaci barev a potisků. U nás naleznete originální barevné legíny levně z kvalitních materiálů.

Dámské legíny a jejich výhody

Dámské legíny nabízí komfort a pohodlí, který žádné jiné kalhoty nenabízí. Hodí se takřka ke všem každodenním činnostem. V našem eshopu máme dámské legíny rozdělené podle vhodnosti nošení při různých situací. Pro vybrané společenské akce se hodí elegantní legíny se sukní, ke kterým jsou ideální boty na podpatku. Elegantní legíny jsou nejčastěji v černé barvě či s čtvercovým potiskem a v neposlední řadě pruhované legíny

Kvalitní fitness legíny

Do posilovny, na běhání a celkově sportovní aktivity se hodí fitness legíny, které mají střih uzpůsoben potřebám fitness v podobě vyššího pasu. Dámské fitness legíny jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Odolají náročné zátěži, která je na ně kladena při posilování, běhání a sportování. I přes kvalitní materiály máme fitness legíny levně. Fitness legíny v našem sortimentu mají nejen dobré fyzické vlastnosti a dokáží být pohodlné při náročné fyzické aktivitě, ale i skvěle vypadají. Nabízíme barevné fitness legíny a fitness legíny s potiskem. V chladnějším obdobím oceníte fitness legíny dlouhé a v létě fitness legíny krátké (tříčtvrteční). 

Fitness legíny jsou ještě podrobněji rozřazeny do kategorií podle náročnosti sportu. Například nejpevnější jsou pro kulturistiku a vytrvalostní sporty. Jiné vlastnosti mají běžecké legíny.

Džínové legíny

Velmi populární kategorií jsou džínové legíny (riflové legíny), které svým potiskem imitují džínovinu a na první pohled jsou k nerozeznání od opravdových džín. Lidově se jim říká džegíny.  Džegíny se hodí ke každodennímu nošení do práce či školy. Z módního hlediska mají  džínové legíny výhodu, že jsou stejně neutrální jako samotné džíny a hodí se k takřka jakémukoliv oblečení. U nás naleznete riflové legíny levně a přitom s kvalitním potiskem a z kvalitních materiálů.

Kromě legín máme v nabídce i doplňkové zboží v podobě kvalitních plážových dek v netradičních tvarech a barvách. Například plážová deka pizza, plážová deka donut či plážová deka hamburger. Dále dámské plážové tašky z lehkého kvalitního materiálu s uzavíráním na zip, aby vám z nich cestou nic nevypadlo. Dámské tašky máme v mnoha barevných provedení a určitě si vyberete tu, která se Vám bude líbit.